Πρόγραμμα Μαθημάτων
Πρόγραμμα περίοδου 2023-24
Δια ζώσης και live online συγχρόνως με το μάθημα. Με απόλυτο σεβασμό στα πνευματικά δικαιώματα και την ιδιωτικότητα.
Κάνετε scroll προς τα δεξιά για ολόκληρο το πρόγραμμα
Yoga, Διαλογισμός, Pilates
με αστερίσκο αμιγώς online μάθημα
Δευτέρα | Τρίτη | Τετάρτη | Πέμπτη | Παρασκευή | Σάββατο | Κυριακή | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Yoga | |||||||
*19:45 - 21:15 | 19:30 - 21:30 | 18:00 - 20:00 | 19:30 - 21:30 | ||||
Διαλογισμός - Pranayama | 17:30 - 18:45 | ||||||
Pilates | 20:10 - 21:10 | 20:10 - 21:10 |
Δύο ολοήμερα σεμινάρια γιόγκα 3 Δεκεμβρίου 2023 και 14 Απριλίου 2024 ώρα 11:00-17:00
Ετήσιο 8ήμερο Yoga retreat γιόγκα-φιλοσοφίας-χοροθεραπείας: 6-14 Ιουλίου 2024
Κάνετε scroll προς τα δεξιά για ολόκληρο το πρόγραμμα
Χοροί, Χοροθεραπεία
Δευτέρα | Τρίτη | Τετάρτη | Πέμπτη | Παρασκευή | Σάββατο | Κυριακή | |||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ινδικός Χορός Bharata Natyam A | 20:00 - 21:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||
Ινδικός Χορός Bharata Natyam B | 20:15 - 21:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||
Ινδικός Χορός Bharata Natyam Γ-Δ | 21:30 - 22:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||
Εναέρια ακροβατικά | 18:00 - 19:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||
Εναέρια ακροβατικά για παιδιά |
19.00 - 20.15 | ||||||||||||||||||||||||||||||
Ενδυνάμωση + ευλυγισία | 19.30 - 20.30 | ||||||||||||||||||||||||||||||
Ανατολίτικος Χορός Α |
18:15 - 19:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||
Tribal-Fusion - ATS | 20:00 - 21:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||
Αφρικάνικος Χορός (2/11/23 έως 16/5/2024) |
18:00 - 19:10 | 21.40 - 22.50 | |||||||||||||||||||||||||||||
Ν.Ι.Α. Alternative Dance Fitness | 19.00 - 20.00 | ||||||||||||||||||||||||||||||
Σύγχρονος Χορός | 18.30 - 19.30 | ||||||||||||||||||||||||||||||
Χοροθεραπεία δια ζώσης 4 ώρες |
|
Κάνετε scroll προς τα δεξιά για ολόκληρο το πρόγραμμα
Πολεμικές Τέχνες
Δευτέρα | Τρίτη | Τετάρτη | Πέμπτη | Παρασκευή | Σάββατο | Κυριακή | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kung Fu | 21:40 - 23:10 | 21:40 - 23:10 | |||||
T΄ai Chi Chuan Α | 19:00 - 20:30 | ||||||
T΄ai Chi Chuan Γ-Δ | 20:30 - 22:30 | ||||||
Ευρωπαϊκή Σπαθασκία | 21:30 - 23:00 | 20:00 - 21:30 | |||||
Αθλητική άσκηση σπαθιού | 20.30-21.30 | ||||||
Ισπανικό Rapier | 21.30-23.00 |
* Το πρόγραμμα ενδέχεται να τροποποιηθεί